uchwytled.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Instalacja telewizora LCD/LED/Plazma wysoko na ścianie wymaga zastosowania uchwytu montażowemu, dzięki któremu możliwe będzie odpowiednie dostosowanie położenia ekranu telewizora do wysokości wzorku użytkownika. Takimi uchwytami są uchwyty TV z regulacją pochylenia, które na chwilę obecną są zdecydowanie najlepszą propozycją na montaż telewizorów wysoko na ścianie.
Zastanawiasz się jaki wybrać uchwyt do montażu telewizora na ścianie? Nie wiesz na co zwrócić szczególną uwagę? Oczekujesz od niego maksymalnego komfortu oglądania filmów i telewizji? Obecnie najlepszym sposobem na ścienny montaż telewizorów są uchwyty telewizyjne z pełną regulacją położenia ekranu telewizora. W większości przypadków takie uchwyty do TV posiadają uniwersalne otwory montażowe w standardzie VESA, dzięki czemu mogą być stosowane do montażu telewizorów różnych producentów.
Potrzebujesz funkcjonalnego uchwytu biurkowego umożliwiającego montaż 2 monitorów różnych producentów? Oczekujesz od niego nowoczesnego wzornictwa oraz maksymalnej kontroli nad instalowanymi monitorami? Jeśli tak, to jedną z ciekawszych propozycji spełniających te wymagania jest wszechstronny uchwyt biurkowy pod 2 monitory LC-UB 223 PRO, który stworzono z myślą o zastosowaniu w domu, biurze lub firmie.
Uchylno-obrotowe uchwyty do telewizorów pozwolą Ci na montaż telewizora w taki sposób, aby warunki oglądania filmów i telewizji były jak najlepsze. Dzięki uchylno-obrotowej konstrukcji pozwalającej na swobodną regulację położenia ekranu telewizora względem położenia wzorku widza, doskonale nadają się do zastosowania w systemach kina domowego oraz we wszelkiego rodzaju zastosowaniach marketingowych i promocyjnych.
Jeśli poszukują Państwo profesjonalnego uchwytu TV, charakteryzującego się najwyższą estetyką wykonania i wysoką funkcjonalnością, to najnowszy uchwyt do telewizorów Vogels z serii W52070 z całą pewnością zwróci Państwa uwagę. Czym szczególnym wyróżnia się to mocowanie ścienne do płaskich ekranów LCD/LED/Plazma?
Prezentujemy ekskluzywne uchwyty do TV LED, LCD i Plazma z serii LC-U8R1 60C PRO, których nowoczesne wzornictwo i najwyższy poziom estetyki wykonania, zadowoli wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających odbiorców. Uchwyty do płaskich telewizorów LC-U8R1 60C PRO wykonano z najwyższej jakości materiałów, zapewniających bardzo dobre wrażenie wizualne oraz gwarantujące optymalny poziom bezpieczeństwa dla płaskich telewizorów o wadze do 45 kg (możliwość współpracy z najcięższymi ekranami LCD/LED/Plazma).
Posiadasz duży telewizor LED i chcesz go bezpiecznie zawiesić na ścianie, tak aby odległość ekranu od powierzchni ściany była minimalna? Szukasz produktu uniwersalnego, który z łatwością dopasujesz do posiadanego przez siebie modelu telewizora LED? Jeśli tak to z całą pewnością uchwyt ścienny do TV LED w wersji LC-U8S 70C Flat sprosta Twoim wymaganiom.
Jakie wybrać mocowanie do telewizora LED ? Jedną z ciekawszych propozycji stanowią uchwyty TV bez regulacji. Ich podstawową zaletą jest płaska konstrukcja, która pozwala na montaż telewizora w niedużej odległości od powierzchni ściany. W sprzedaży dostępnych jest wiele mocowań tego typu, jednak jednym z ciekawszych pod kątem stosunku jakości do ceny jest uchwyt ścienny LC-U8S 42C Flat.
Montaż ścienny telewizora LCD/LED/Plazma w oparciu o uchwyt TV LC-U7S 2647 jest łatwy i szybki, gdyż w dużym stopniu ułatwia go wbudowana poziomica. Prezentowany wieszak TV charakteryzuje się stylowym wzornictwem (kolor czarny), solidną konstrukcją oraz możliwością współpracy z telewizorami różnych producentów.
Poszukujesz niedrogiego lecz profesjonalnego mocowania ściennego do telewizora LCD/ LED/ Plazma?  Oczekujesz od niego maksymalnego poziomu bezpieczeństwa dla mocowanego telewizora? Jeśli tak, to z całą pewnością zainteresuje Cię jedna z najnowszych propozycji firmy Vogels w postaci uniwersalnego uchwytu WALL 1205 .
WT 8065 33391 to wysokiej jakości uchwyt TV firmy Vivanco, przy pomocy którego bez najmniejszego problemu zamocujemy na ścianie dowolny telewizor LCD, LED lub Plazma. Uchwyt telewizyjny WT 8065 Vivanco został bowiem wyposażony w rozstaw otworów montażowych VESA (maksymalnie 800 x 400 mm), dzięki czemu pasuje do praktycznie każdego telewizora z ekranem o przekątnej od 55 do 80 cali (139 – 203 cm).
Specjalnie na potrzeby montażu ściennego największych i najcięższych telewizorów LCD/LED/Plazma, firma Vivanco skonstruowała uchwyt do telewizorów WF 8065 33387, który dzięki odpowiednio przemyślanej budowie, może współpracować z telewizorami różnych producentów. Idealne rozwiązanie na potrzeby współczesnych systemów kina domowego.
A3725 Ultra Slim firmy Vivanco to wysokiej klasy, uniwersalny uchwyt uchylno-obrotowy do telewizorów LCD, LED i Plazma, który doskonale łączy wysoką estetykę wykonania z podwyższoną funkcjonalnością i łatwym montażem. Ponadto, jego konstrukcja została odpowiednio przystosowana do stylistyki większości telewizorów LED, dzięki czemu uchwyt A3725 Ultra Slim doskonale sprawdza się w wymagających systemach kina domowego.
Elegancki, bezpieczny dla użytkownika i montowanego telewizora oraz odpowiednio dostosowany do stylistyki telewizorów LED, uchwyt ścienny THIN 315 firmy Vogels to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników kina domowego. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji, po zamontowaniu telewizora pozostaje niemal niewidoczny, dlatego też doskonale nadaje się do zastosowania w pomieszczeniach, w których chcemy ukryć obecność wieszaka TV LED.
Potrzebujesz wysokiej klasy uchwytu do telewizora LED? Oczekujesz od niego estetycznego wykończenia oraz możliwości łatwego i odpowiedniego dopasowania do konkretnego modelu TV? Jeśli odpowiedź na te dwa pytania brzmi tak, to z całą pewnością zainteresuje Cię uchwyt  do TV LED THIN 305 firmy Vogels.
Z przyjemnością przedstawiamy uniwersalny uchwyt ścienny do TV LED Vivanco z serii Slimstall 27532, który charakteryzuje się stylowym wykończeniem oraz konstrukcją odpowiednio dopasowaną do większości małych i średnich telewizorów LED i LCD. Idealne rozwiązanie do montażu telewizorów takich producentów, jak: Sony, Sharp, Panasonic, Philips, LG czy Samsung.
Prezentujemy uniwersalny uchwyt ścienny do telewizorów Ultra Slim 200 (30039) Vivanco, który umożliwia montaż telewizora z ekranem LED w bardzo małej odległości od ściany – zaledwie 4,5 mm odstępu od ściany. Dzięki tej właściwości użytkowej uchwyt TV Ultra Slim 200 doskonale nadaje się do zastosowania w miejscach, w których chcemy ukryć obecność uchwytu TV montażowego oraz sprawić, że zawieszony na ścianie telewizor wygląda jak obraz.

Archiwum